დარეგისტრირებით ვეთანხმები, რომ სს „გალტ ენდ თაგარტი“ დაამუშავებს ამ ფორმით მოწოდებულ ჩემს პერსონალურ მონაცემებს ჩემ მიერ მითითებულ საკითხზე კონსულტაციის გაწევის მიზნით.
ვიცი, რომ მაქვს უფლება, ვისარგებლო „პერსონალური მონაცემების დაცვის შესახებ“ საქართველოს კანონით გათვალისწინებული უფლებებით, მათ შორის ნებისმიერ დროს ამ თანხმობის უკან გახმობის უფლებით წერილობითი შეტყობინების გაგზავნით შემდეგ საფოსტო მისამართზე: თბილისი, 0105, პუშკინის 3, ან ელექტრონული შეტყობინების გაგზავნით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: sales@gt.ge. ასეთი მოთხოვნის შემთხვევაში სს „გალტ ენდ თაგარტი“ შეწყვეტს ჩემი პერსონალური მონაცემების დამუშავებას, თუ არ არსებობს მათი დამუშავების სხვა სამართლებრივი საფუძველი. მე ვაცნობიერებ, რომ ამ თანხმობის გამოთხოვა გავლენას არ მოახდენს მონაცემთა ნებისმიერი იმ დამუშავების კანონიერებაზე, რომელიც განხორციელდა ამ თანხმობის საფუძველზე მის გამოთხოვამდე.